Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

 
 
 

Pomorze Zachodnie

Świnoujście, Międzyzdroje, Wisełka

Swiętouść, Międzywodzie, Dziwnów

Dziwnówek, Łukęcin, Pobierowo, Pustkowo

Trzęsacz, Rewal, Niechorze, Pogorzelica

Mrzeżyno, Rogowo, Dźwirzyno, Grzybowo

Kołobrzeg, Ustronie Morskie

Pomorze Środkowe

Gąski, Sarbinowo, Chłopy, Mielno, Unieście

Łazy, Dąbkowice, Dąbki, Darłowo, Wicie

Jarosławiec, Ustka, Orzechowo, Poddąbie

Rowy, Czołpino, Rąbka, Łeba

Kopalino, Lubiatowo, Białogóra, Dębki, Karwia

Ostrowo, Jastrzębia Góra, Władysławowo

Chłapowo

Połwysep Helski

Chałupy, Kuźnica, Jastarnia, Jurata, Hel

Zatoka Gdańska

Swarzewo, Puck, Rzucewo, Osłonino, Rewa

Mechelinki, Gdynia, Sopot, Gdańsk

Sobieszewo

Mierzeja Wiślana

Mikoszewo, Jantar, Junoszyno, Stegna

Sztutowo, Kąty Rybackie, Krynica Morska, Piaski


Szlaki rowerowe

Szlak zielony –  o długości 11 km. Szlak rozpoczyna się na szosie Choczewo Łętowo, około kilometr po wyjeździe z Choczewa skręcamy z drogi w lewo w kierunku jeziora, na oznakowany szlak, który prowadzi wokół jeziora Choczewskiego, zbaczając do Starbienina. Na szlaku podziwiamy jezioro oraz alternatywne źródła energii :  elektrownie wiatrową i baterie słoneczne. Na trasie są ustawione tablice informacyjne oraz przygotowane miejsca odpoczynku.
W Starbieninie znajduje się też filia Kaszubskiego Uniwersytetu Ludowego, zlokalizowana w XIX-wiecznym pałacyku w stylu toskańskim otoczonym parkiem. Mieści się tam między innymi Ośrodek Edukacji Ekologicznej, wspólne polsko-duńskie przedsięwzięcie i pracownie rzemiosła artystycznego. Celem działania uniwersytetu jest szeroko pojęta edukacja obywatelska. Więcej informacji na temat działąlności uniwersytetu można uzyskac pod numerami: telefonu (058) 572 4333, faxu 572 4343. Dzięki działalności Ośrodka Edukacji Ekologicznej na najwyższym wzniesieniu przed wsią, na  stalowej wieży o wysokości 40 m zamontowano turbinę wiatrową. Ze wzgórza roztacza się przepiękny widok na okolicę. Kolektory słoneczne zamocowane są na południowej ścianie pawilonu przy dworku. Ośrodek posiada nawet własną biologiczną oczyszczalnię ścieków.

Szlak żółty o długości 8 km. Rozpoczyna się tuż przed Choczewem i wiedzie przez Kierzkowo do ścieżki przyrodniczo – leśnej w pobliżu leśniczówki Szklana Huta. Jest to alternatywna droga nad morze dla rowerzystów, omija ruchliwą latem szosę Choczewo-Lubiatowo. Można dojechać nią do Kopalina i Lubiatowa  skręcając za Kierzkowem w niebieski szlak. Jeśli pojedziemy dalej żółtym szlakiem dojedziemy do Szklanej Huty jest to stanica harcerska dysponująca własną strzeżoną plażą.

Szlak niebieski o długości 13 km. Rozpoczyna się na parkingu za Osiekami i przez las wiedzie do Szklanej Huty. Skąd idzie dalej na północ koło Wydmy Lubiatowskiej, wzdłuż brzegu morskiego, potem skręca na południe i przebiega przez Lubiatowo i Kopalino, aż wreszcie łączy się ze szlakiem żółtym. W okolicy Szklanej Huty przebiega trasa ścieżki przyrodniczo-leśnej, obejmuje dwanaćie przystanków opisujących las i zachodzące w nim procesy. W pobliskim lesie odkryto stare cmentarzysko z epoki żelaza (650-125 p.n.e.). Wykopane tu znaleziska można obejrzeć w Muzeum Archeologicznym w Gdańsku.

Szlak pomarańczowy o długości 20 km. Przebiega przez miejscowości agroturystyczne gminy Choczewo: Kopalino, Słajszewo i Sasino. Na drodze trasy rowerowej znajdziemy: ruiny starego młyna wodnego, kiedyś należącego do majątku Jackowo; łąki biebrowskie; aleję starych dębów, prowadząca do wsi Biebrowo; pałac w Sasinie pochodzący z 1868 roku, latarnię morską Stilo, rezerwat przyrody „Choczewskie Cisy”; kosodrzewinę rosnącą na wydmach; krzewy woskownicy europejskiej oraz wrzośca bagiennego objęte w Polsce ochroną.

ATRAKCJE TURYSTYCZNE

MAPY MIEJSCOWOŚCI

PLAŻE NATURYSTÓW

OKOLICE WYBRZEŻA

BANKOMATY

KSIĘGA GOŚCI

URZĘDY POCZTOWE

POGODA

Poznaj polskie wybrzeże. Zobacz zdjęcia i panoramy miejscowości. Popatrz na zdjęcia z lotu ptaka w dużej rozdzielczości z możliwością ich powiększania.

Zdjęcia wirtualne

Nowatorskie pokazanie zdjęć z lotu ptaka z możliwością dużych zbliżeń oraz przesuwania zdjęcia

Galerie zdjęć

Zobacz urokliwe miejsca i momenty z polskiego wybrzeża. Zachody, łodzie, plaże, zabytki...

Panoramy 360 stopni

Porozglądaj się wokół siebie dzięki panoramom 360 stopni. Zobacz miejscowości, zabytki, itp.

Wśród wielu wspaniałych miejsc na polskim wybrzeżu, niektóre z nich zasługują na szczególną uwagę. Tu może pojawić się Państwa obiekt. Dowiedz się więcej na ten temat - czytaj »

CAŁOROCZNE APARTAMENTY I POKOJE

Krynica Morska

ul. Żeromskiego 2

tel. kom. 604 307 568

www.pokoje.mierzeja.com

caloroczne@mierzeja.com

Apartamenty z aneksami - 150m do morza. DUŻE ZNIŻKI

Krynica Morska

ul. Żeromskiego 6

tel. 604-307-568

www.pokoje.mierzeja.com

caloroczne@mierzeja.com

POWROTY - Domy Gościnne IBIS

Stegna

ul. Grunwaldzka 22

tel. 601 80 70 71

ibis@mierzeja.pl

Ośrodek Wypoczynkowy IBIS Renata Szulęcka

Stegna

ul. Wczasowa 8

tel. 55 247 82 44 (w sezonie)

www.ibis.mierzeja.com

ibis@mierzeja.pl

baza noclegowa atrakcje nad morzemogłoszeniagalerie miejscowoscipanoramy 360plaże nudystów

kup nad morzemo serwisiereklamakontaktregulaminrejestracja polityka prywatności

statystyka

Design, prowadzenie serwisu

Agencja Reklamowa GABO s.c