Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

 
 
 

Pomorze Zachodnie

Świnoujście, Międzyzdroje, Wisełka

Swiętouść, Międzywodzie, Dziwnów

Dziwnówek, Łukęcin, Pobierowo, Pustkowo

Trzęsacz, Rewal, Niechorze, Pogorzelica

Mrzeżyno, Rogowo, Dźwirzyno, Grzybowo

Kołobrzeg, Ustronie Morskie

Pomorze Środkowe

Gąski, Sarbinowo, Chłopy, Mielno, Unieście

Łazy, Dąbkowice, Dąbki, Darłowo, Wicie

Jarosławiec, Ustka, Orzechowo, Poddąbie

Rowy, Czołpino, Rąbka, Łeba

Kopalino, Lubiatowo, Białogóra, Dębki, Karwia

Ostrowo, Jastrzębia Góra, Władysławowo

Chłapowo

Połwysep Helski

Chałupy, Kuźnica, Jastarnia, Jurata, Hel

Zatoka Gdańska

Swarzewo, Puck, Rzucewo, Osłonino, Rewa

Mechelinki, Gdynia, Sopot, Gdańsk

Sobieszewo

Mierzeja Wiślana

Mikoszewo, Jantar, Junoszyno, Stegna

Sztutowo, Kąty Rybackie, Krynica Morska, Piaski


Szlaki turystyczne gminy Krokowa

Szlak niebieski z Krokowej rozewską blizą na półwysep helski do Juraty. Trasa prowadzi przez Minkowice, Sławoszyno, Ostrowo, Ostrowo Pustki, Jastrzębią Górę, Rozewie, Chłapowo do Władysławowa. Cały szlak ma długość 28 km, planowany czas przebycia to 6,5 godziny. Szlak jest oznakowany i nosi nazwę Nadmorskiego Szlaku Zatokowego. Na jego trasie początkowo podziwiamy krajobraz nadmorskich kęp i pradolin, a później gdy biegnie w pobliżu brzegu morskiego – klify. Najpierw przechodzimy przez Kępę Sławoszyńską, która jest jeszcze częścią wysoczyzny żarnowieckiej, dalej przez wysoką na 30m Kępę Ostrowską, otoczoną Bielawskimi Błotami. Na błotach utworzono rezerwaty "Moroszka Bielawskiego Błota" i "Woskownica Bielawskiego Błota" chroniące rzadkie rośliny błotne. Inne rezerwaty na trasie to : „Przylądek Rozewski” i „Dolina Chłapowska” zlokalizowany w wąwozie chłapowskim. Między Władysławowem a Jastrzębią Górą znajduje się najwyższa część Kępy Swarzewskiej ze wzniesieniem Jastrzębia Góra. Kępa podmywana przez morskie fale tworzy urwisty brzeg – klify. Klif na wysokości Chłapowa są jednymi z najwyższych w Polsce. Na szlaku możemy podziwiać nie tylko niezwykłości przyrody, ale także ciekawy twory ludzkich rąk. W Rozewiu latarnię, która pod czas okresu miedzywojennego, była symbolem dostępu Polski do morza. W mijanych miejscowościach i miasteczkach jest wiele zabytków i miejsc ciekawych zwiedzenia.

Niedaleko szlaku niebiekiego, w pobliżu ostrowskiej leśniczówki rozpoczyna się 5-kilometrowa ścieżka dydaktyczna przez rezerwat Bielawa z 12 przystankami i 2 platformami widokowymi.

Szlak czarny Puck - Krokowa Szlak Grot Mechowskich 30 km. Rozpoczyna się w Pucku. Przez kilka pierwszych kilometrów przebiega północnych krańcem Kępy Puckiej. Dalej przechodzi przez tzw. Puszczę Darżlubską, pozostałość dużego kompleksu leśnego. Na trasie znajduje się wiele atrakcji krajoznawczych, które warto zobaczyć. Szlak łatwy, teren pofałdowany i w większości zalesiony.

Szlak żółty "Swarzewski" Puck - Władysławowo (12 km). Jest to bardzo krótki szlak, przebiegający prawie w całości wschodnią krawędzią Kępy Swarzewskiej. Początkowo przechodzi przez Puck, a następnie przecina dolinę rzeki Płutnicy. Dalej wkracza na Kępę Swarzewską, gdzie przechodzi jej krawędzią, więc prawie nad samym brzegiem morza. Wędrując nim można podziwiać Zatokę Pucką.

Szlak Zielony z Krokowej, przez Żarnowiec, Sobieńczyce do Wejherowa. "Szlak Puszczy Darżlubskiej" (38 km). Szlak prowadzi przez tzw. Puszczę Darżlubską.

Szlak czerwony z Białogóry do Żarnowca, który jest częścią międzynarodowej trasy E - 9, od Atlantyku przez brzegi Morza Północnego, z Brestu (Francja) do Braniewa.

ATRAKCJE TURYSTYCZNE

MAPY MIEJSCOWOŚCI

PLAŻE NATURYSTÓW

OKOLICE WYBRZEŻA

BANKOMATY

KSIĘGA GOŚCI

URZĘDY POCZTOWE

POGODA

Poznaj polskie wybrzeże. Zobacz zdjęcia i panoramy miejscowości. Popatrz na zdjęcia z lotu ptaka w dużej rozdzielczości z możliwością ich powiększania.

Zdjęcia wirtualne

Nowatorskie pokazanie zdjęć z lotu ptaka z możliwością dużych zbliżeń oraz przesuwania zdjęcia

Galerie zdjęć

Zobacz urokliwe miejsca i momenty z polskiego wybrzeża. Zachody, łodzie, plaże, zabytki...

Panoramy 360 stopni

Porozglądaj się wokół siebie dzięki panoramom 360 stopni. Zobacz miejscowości, zabytki, itp.

Wśród wielu wspaniałych miejsc na polskim wybrzeżu, niektóre z nich zasługują na szczególną uwagę. Tu może pojawić się Państwa obiekt. Dowiedz się więcej na ten temat - czytaj »

CAŁOROCZNE APARTAMENTY I POKOJE

Krynica Morska

ul. Żeromskiego 2

tel. kom. 604 307 568

www.pokoje.mierzeja.com

caloroczne@mierzeja.com

Apartamenty z aneksami - 150m do morza. DUŻE ZNIŻKI

Krynica Morska

ul. Żeromskiego 6

tel. 604-307-568

www.pokoje.mierzeja.com

caloroczne@mierzeja.com

POWROTY - Domy Gościnne IBIS

Stegna

ul. Grunwaldzka 22

tel. 601 80 70 71

ibis@mierzeja.pl

Ośrodek Wypoczynkowy IBIS Renata Szulęcka

Stegna

ul. Wczasowa 8

tel. 55 247 82 44 (w sezonie)

www.ibis.mierzeja.com

ibis@mierzeja.pl

baza noclegowa atrakcje nad morzemogłoszeniagalerie miejscowoscipanoramy 360plaże nudystów

kup nad morzemo serwisiereklamakontaktregulaminrejestracja polityka prywatności

statystyka

Design, prowadzenie serwisu

Agencja Reklamowa GABO s.c