Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

 
 
 

Pomorze Zachodnie

Świnoujście, Międzyzdroje, Wisełka

Swiętouść, Międzywodzie, Dziwnów

Dziwnówek, Łukęcin, Pobierowo, Pustkowo

Trzęsacz, Rewal, Niechorze, Pogorzelica

Mrzeżyno, Rogowo, Dźwirzyno, Grzybowo

Kołobrzeg, Ustronie Morskie

Pomorze Środkowe

Gąski, Sarbinowo, Chłopy, Mielno, Unieście

Łazy, Dąbkowice, Dąbki, Darłowo, Wicie

Jarosławiec, Ustka, Orzechowo, Poddąbie

Rowy, Czołpino, Rąbka, Łeba

Kopalino, Lubiatowo, Białogóra, Dębki, Karwia

Ostrowo, Jastrzębia Góra, Władysławowo

Chłapowo

Połwysep Helski

Chałupy, Kuźnica, Jastarnia, Jurata, Hel

Zatoka Gdańska

Swarzewo, Puck, Rzucewo, Osłonino, Rewa

Mechelinki, Gdynia, Sopot, Gdańsk

Sobieszewo

Mierzeja Wiślana

Mikoszewo, Jantar, Junoszyno, Stegna

Sztutowo, Kąty Rybackie, Krynica Morska, Piaski


Imprezy we Władysławowie

Majówka – odbywająca się zawsze w pierwszy weekend maja, uznawana za początek zbliżającego się sezonu, połączona z wieloma imprezami towarzyszącymi: Internetowym Rajdem Rowerowym, Zlotem Koniarzy, Zlotem Miłośników Samochodów Terenowych, pokazem latawców.

Noc Świętojańska -  odbywająca się zawsze 23 czerwca impreza, pielęgnująca tradycje i zwyczaje sobótkowe. W programie m.in. folklor kaszubski oraz obrzędy związane z Nocą, jak np. puszczanie wianków na wodę, wspólne śpiewy przy ognisku, wspaniały pokaz sztucznych ogni.

Rybka we Władku – tradycyjna impreza podkreślająca morski charakter gminy oraz tradycjonalizm regionalny. Jej dwie edycje odbywają się w pierwsze weekendy lipca i sierpnia. W programie m.in. biesiada morska, muzyka żeglarska, konkursy i zabawy o charakterze morskim, degustacja ryb pod każdą postacią.

Kaszubskie Łodzie pod Żaglami - tradycyjna impreza plenerowa promująca kulturę regionu kaszubskiego, odbywająca się w Chałupach. Jej głównym elementem są regaty starych łodzi, tzw. pomeranek, prezentacja tutejszego folkloru i pokazy rzemiosła rybackiego. W programie m.in. muzyka regionalna, szanty, konkursy i zwyczaje starokaszubskie: zażywanie tabaki, łowienie węgorzy, repasacja sieci. Turyści mają niepowtarzalną okazję zapoznać się z językiem, obyczajami, tańcami i kuchnią kaszubską.
 
Pokazy rycerskie – kilkugodzinny spektakl, podczas którego odbywają się walki rycerskie, pokazy łucznicze, prezentacje średniowiecznej broni palnej, drzewcowej i obuchowej, efekty pirotechniczne oraz szereg gier i zabaw, takich jak turnieje łucznicze, czy rzutu podkową.

Festiwal Sportu - impreza cykliczna, będąca doskonałą okazją do spotkania z największymi olimpijskimi gwiazdami. Kulminacją festiwalu jest uroczystość odsłonięcia mosiężnych gwiazd na reprezentacyjnym deptaku Władysławowa - Alei Gwiazd Sportu - upamiętniającym sylwetki znanych sportowców. Do tej pory w Alei znalazło swoje miejsce 36 gwiazd takich znanych osób, jak m.in. Feliks Stamm, Kazimierz Deyna, Robert Korzeniowski. Irena Szewińska, Ryszard Szurkowski, Jerzy Kulej, Jacek Wszoła, Dariusz Michalczewski. Podczas festiwalu organizowane są liczne imprezy towarzyszące, jak np. programy artystyczne z udziałem znanych wykonawców, pokazy sztucznych ogni, sadzenie okolicznościowych drzewek, mecze piłki nożnej, w których biorą udział znane postaci sportu.

Festiwal Dorsza - Międzynarodowe Mistrzostwa w Połowach Morskich o Puchar Burmistrza  – jedyna tego typu impreza w kraju, z kilkuletnią tradycją, przyciągająca amatorów morskiego wędkowania również z kraju jak i zagranicy.
 
Letnie Koncerty Organowe - odbywające się przez cały sezon w kościołach we Władysławowie (z ponad XXX-letnią tradycją) i Jastrzębiej Górze (z ponad X-letnią tradycją) koncerty z udziałem znamienitych solistów z kraju i zagranicy.

ATRAKCJE TURYSTYCZNE

MAPY MIEJSCOWOŚCI

PLAŻE NATURYSTÓW

OKOLICE WYBRZEŻA

BANKOMATY

KSIĘGA GOŚCI

URZĘDY POCZTOWE

POGODA

Poznaj polskie wybrzeże. Zobacz zdjęcia i panoramy miejscowości. Popatrz na zdjęcia z lotu ptaka w dużej rozdzielczości z możliwością ich powiększania.

Zdjęcia wirtualne

Nowatorskie pokazanie zdjęć z lotu ptaka z możliwością dużych zbliżeń oraz przesuwania zdjęcia

Galerie zdjęć

Zobacz urokliwe miejsca i momenty z polskiego wybrzeża. Zachody, łodzie, plaże, zabytki...

Panoramy 360 stopni

Porozglądaj się wokół siebie dzięki panoramom 360 stopni. Zobacz miejscowości, zabytki, itp.

Wśród wielu wspaniałych miejsc na polskim wybrzeżu, niektóre z nich zasługują na szczególną uwagę. Tu może pojawić się Państwa obiekt. Dowiedz się więcej na ten temat - czytaj »

CAŁOROCZNE APARTAMENTY I POKOJE

Krynica Morska

ul. Żeromskiego 2

tel. kom. 604 307 568

www.pokoje.mierzeja.com

caloroczne@mierzeja.com

Apartamenty z aneksami - 150m do morza. DUŻE ZNIŻKI

Krynica Morska

ul. Żeromskiego 6

tel. 604-307-568

www.pokoje.mierzeja.com

caloroczne@mierzeja.com

POWROTY - Domy Gościnne IBIS

Stegna

ul. Grunwaldzka 22

tel. 601 80 70 71

ibis@mierzeja.pl

Ośrodek Wypoczynkowy IBIS Renata Szulęcka

Stegna

ul. Wczasowa 8

tel. 55 247 82 44 (w sezonie)

www.ibis.mierzeja.com

ibis@mierzeja.pl

baza noclegowa atrakcje nad morzemogłoszeniagalerie miejscowoscipanoramy 360plaże nudystów

kup nad morzemo serwisiereklamakontaktregulaminrejestracja polityka prywatności

statystyka

Design, prowadzenie serwisu

Agencja Reklamowa GABO s.c