Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

 
 
 

Pomorze Zachodnie

Świnoujście, Międzyzdroje, Wisełka

Swiętouść, Międzywodzie, Dziwnów

Dziwnówek, Łukęcin, Pobierowo, Pustkowo

Trzęsacz, Rewal, Niechorze, Pogorzelica

Mrzeżyno, Rogowo, Dźwirzyno, Grzybowo

Kołobrzeg, Ustronie Morskie

Pomorze Środkowe

Gąski, Sarbinowo, Chłopy, Mielno, Unieście

Łazy, Dąbkowice, Dąbki, Darłowo, Wicie

Jarosławiec, Ustka, Orzechowo, Poddąbie

Rowy, Czołpino, Rąbka, Łeba

Kopalino, Lubiatowo, Białogóra, Dębki, Karwia

Ostrowo, Jastrzębia Góra, Władysławowo

Chłapowo

Połwysep Helski

Chałupy, Kuźnica, Jastarnia, Jurata, Hel

Zatoka Gdańska

Swarzewo, Puck, Rzucewo, Osłonino, Rewa

Mechelinki, Gdynia, Sopot, Gdańsk

Sobieszewo

Mierzeja Wiślana

Mikoszewo, Jantar, Junoszyno, Stegna

Sztutowo, Kąty Rybackie, Krynica Morska, Piaski


OKOLICE WYBRZEŻA

Pałac w Sasinie

Pałac w Sasinie położony jest 1,5 km od wioski Sasino i 3 km od pełnego morza. Do pałacu wiedzie droga obsadzona szpalerem świerków. W 1823 r. dobra Sasina ród Roschutzów sprzedał panu Ramsowi, który przystąpił do budowy kanałów melioracyjnych i osuszania terenu. Jego... więcej »

Jezioro Żarnowieckie

Jezioro Żarnowieckie ma powierzchnię 1431 ha, długość 7,6 km, szerokość 2,6 km i maksymalną głębokość 16 m. Już w latach siedemdziesiątych naukowcy stwierdzili, że właśnie tutaj jest idealne miejsce by wybudować polską elektrownię jądrową.Jezioro Żarnowieckie stwarza... więcej »

Klasztor w Żarnowcu

Spędzając urlop w gminie Krokowa lub okolicy warto odwiedzić Żarnowiec słynny przede wszystkim z niedokończonej budowy Elektrowni Jądrowej Żarnowiec. Nie jest to jedyny walor tej miejscowości, znajduje się tu zabytkowy benedyktyński kompleks kościelno-klasztorny,... więcej »

Muzeum w Krokowej

Muzeum Regionalne w Krokowejul. Zamkowa 184-110 Krokowa tel. (0048) (58) 774-21-11 / 105tel. (0048) (58) 673-57-29 fax (0048) (58) 774-21-11 / 117E-mail: muzeumkrokowa@hoga.plW Muzeum Krokowa, ulokowanym w budynku dawnej oberży leżącym koło pałacowego ogrodzenia, można... więcej »

Krokowa

Krokowa to centrum administracyjne gminy Krokowa. Warto odwiedzić tą miejscowość ze względu na znajdujący się tu zamek z XIV/XV w. Niegdyś była to warownia obronna położona na wyspie otoczonej fosą. Była to siedziba możnego rodu Prus Królewskich Krockowowów, później... więcej »

Trasy rowerowe i szlaki turystyczne w Jarosławcu

Szlaki turystyczne: Przez Jarosławiec przebiega część międzynarodowego szlaku E - 9 prowadzącego z Brestu (Francja) do Braniewa. Czerwono oznakowany, na zachód prowadzi do Wicia, a na wschód poprzez Jezierzany, południowym brzegiem jeziora Wicko do Ustki.... więcej »

Izba Regionalna w Pałacu w Trzebiatowie

W pałacu książąt Wirtemberg w Trzebiatowie działa „Izba Regionalna” prowadzona przez  Trzebiatowski Ośrodek Kultury. Można tam podziwiać dwie ekspozycje: „salonik mieszczański” oraz „izbę chłopską”, skąd dowiemy... więcej »

Kadyny

Kadyny to jedna z najciekawszych pod względem historycznym i zabytkowym miejscowości województwa warmińsko-mazurskiego. Przez Kadyny biegnie droga turystyczna z Elbląga do Tolkmicka i dalej do Fromborka. Prastare, należące niegdyś do rodów magnackich i... więcej »

Tolkmicko

O najdawniejszej przeszłości Tolkmicka mówią jedynie legendy, które wywodzą nazwę miasteczka od imienia Mity - córki kunigasa Tolka, panującego na potężnym grodzie. Fosy i wały tego grodu zachowały się do dnia dzisiejszego (grodzisko Tolkemita). Prace wykopaliskowe... więcej »

Braniewo

Braniewo to jedno z najstarszych miast w Polsce. Powstało na bazie krzyżackiej drewnianej warowni z 1240 r., a jego najdawniejsza nazwa brzmiała Brusbergue. Braniewo dwukrotnie otrzymało prawa miejskie: w 1254 i 1284 roku. Była to pierwsza stolica Warmii i pierwsza... więcej »

Frombork

Powstanie miasta związane było z przeniesieniem diecezji z Braniewa do Fromborka w latach 1270-1278 i powołaniem tu Kapituły Katedralnej. Oficjalna lokacja miasta na prawie lubeckim nastąpiła dopiero w 1310 r. Od 1510 r. aż do śmierci, we Fromborku przebywał... więcej »

Malbork

Malbork jest miastem o długiej, bo sięgającej 1274 roku historii. Właśnie w tym roku Zakon krzyżacki rozpoczął budowę swojej siedziby - zamku obronnego. Terytorium miasta miało kształt prostokąta ciągnącego się wzdłuż wysokiego brzegu Nogatu. Przez środek miasta... więcej »

Szlaki rowerowe

Szlak Pałaców - (Mostowo – Rosnowo – Niedalino – Strzekęcino – Golica – Bardzlino – Nosowo – Parsowo – Warnino – Wierzchomino – Dobrzyca – Borkowice – Śmiechów – Gąski Latarnia) –... więcej »

Skansen w Nadolu

Skansen w Nadolu jest to oddział Muzeum Ziemi Puckiej w Pucku. Ochroną objętą została XIX-wieczna zagroda gburska. Skansen otwarto w 1987 r. i obecnie w jego obrębie znajdują się: domostwo, zabudowania gospodarcze oraz obiekty towarzyszące: studnia, piwnica, wozownia,... więcej »

Bukowo Morskie

Warto zwiedzić wieś Bukowo Morskie, do której można dojechać z Dąbek i Darłowa drogą wojewódzką nr 203. Była to siedziba klasztoru cystersów w Bukowie Morskim. Kiedyś klasztor był właścicielem wielu okolicznych wsi, co powodowało zatargi graniczne z Darłowem.... więcej »

Trzebiatów

Odpoczywając w Mrzeżynie bądź Rogowie warto wygospodarować czas na zwiedzenie historycznego Trzebiatowa, administracyjnego centrum gminy. Mieszka tu 10367 osób. Trzebiatów leży 9 km na południe od Mrzeżyna. Obydwie miejscowości łączy droga nr 109. Trzebiatów... więcej »

ATRAKCJE TURYSTYCZNE

MAPY MIEJSCOWOŚCI

PLAŻE NATURYSTÓW

OKOLICE WYBRZEŻA

BANKOMATY

KSIĘGA GOŚCI

URZĘDY POCZTOWE

POGODA

Poznaj polskie wybrzeże. Zobacz zdjęcia i panoramy miejscowości. Popatrz na zdjęcia z lotu ptaka w dużej rozdzielczości z możliwością ich powiększania.

Zdjęcia wirtualne

Nowatorskie pokazanie zdjęć z lotu ptaka z możliwością dużych zbliżeń oraz przesuwania zdjęcia

Galerie zdjęć

Zobacz urokliwe miejsca i momenty z polskiego wybrzeża. Zachody, łodzie, plaże, zabytki...

Panoramy 360 stopni

Porozglądaj się wokół siebie dzięki panoramom 360 stopni. Zobacz miejscowości, zabytki, itp.

Wśród wielu wspaniałych miejsc na polskim wybrzeżu, niektóre z nich zasługują na szczególną uwagę. Tu może pojawić się Państwa obiekt. Dowiedz się więcej na ten temat - czytaj »

CAŁOROCZNE APARTAMENTY I POKOJE

Krynica Morska

ul. Żeromskiego 2

tel. kom. 604 307 568

www.pokoje.mierzeja.com

caloroczne@mierzeja.com

Apartamenty z aneksami - 150m do morza. DUŻE ZNIŻKI

Krynica Morska

ul. Żeromskiego 6

tel. 604-307-568

www.pokoje.mierzeja.com

caloroczne@mierzeja.com

POWROTY - Domy Gościnne IBIS

Stegna

ul. Grunwaldzka 22

tel. 601 80 70 71

ibis@mierzeja.pl

Ośrodek Wypoczynkowy IBIS Renata Szulęcka

Stegna

ul. Wczasowa 8

tel. 55 247 82 44 (w sezonie)

www.ibis.mierzeja.com

ibis@mierzeja.pl

baza noclegowa atrakcje nad morzemogłoszeniagalerie miejscowoscipanoramy 360plaże nudystów

kup nad morzemo serwisiereklamakontaktregulaminrejestracja polityka prywatności

statystyka

Design, prowadzenie serwisu

Agencja Reklamowa GABO s.c