Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

 
 
 

Jantar

Jantar - Historia

Bursztyn

Galerie

Panoramy

schowek jest pusty

POKOJE GOŚCINNE

(1)WYNAJEM KWATER-POD KASZTANAMI

Jantar,ul. ul. Brzozowa 6

tel. 55 247 79 60

tel. kom. 603 599 514

fax.

www.podkasztanami.mierzeja.compokaż wszystkie zdjęcia

Wstęp

dodaj do schowka

przeslij link

drukuj ofertę

Wstęp

Zapraszamy Państwa do Jantaru, małej miejscowości nad brzegiem morza słynącej z dużych pokładów jantaru. Kiedyś osada leżała na słynnym bursztynowym szlaku, obecnie co roku, w ostatni weekend sierpnia odbywają się tutaj mistrzostwa świata w poławianiu tego cennego kruszca. Polecamy wypoczynek w pensjonacie Pod Kasztanami w Jantarze. Na pensjonat składają się dwa obiekty pokazane na zdjęciach.Obiekt jest czynny przez cały rok. Jest usytuowany na skraju lasu w otoczeniu rozłożystych kasztanów. Od morza dzieli nas tylko 500 metrów.

Dla naszych gości oferujemy 2 dwupokojowe studia wraz z aneksem kuchennym oraz pokoje 2,3,4 osobowe. W każdym pokoju znajduje się łazienka z pełnym węzłem sanitarnym, telewizor i lodówka. Przy budynku znajduje się plac zabaw dla dzieci . Na dużym trawniku w upalny dzień można urządzić grilla.

Przy budynku zapewniamy bezpłatne miejsca parkingowe. Wypożyczamy leżaki i parawany.

Przy dłuższym pobycie oraz po sezonie udzielamy zniżki.

ilosć wejsć: 19072     ilość zdjęć:53

ranking:

ilosć zdjęć:53

pokaż wszystkie zdjęcia

baza noclegowa atrakcje nad morzemogłoszeniagalerie miejscowoscipanoramy 360plaże nudystów

kup nad morzemo serwisiereklamakontaktregulaminrejestracja polityka prywatności

statystyka

Design, prowadzenie serwisu

Agencja Reklamowa GABO s.c